sobota, 23 listopada 2013

Baw się tak, by pomagać innym!


Kochani,
Dziś o bardzo wyjątkowej akcji! Już za tydzień 29.11 odbędzie się niestandardowa Impreza Andrzejkowa: 


Specjalnie dla Was ja, Justyna i Mathieu wraz z super pociesznymi dziećmi nagraliśmy zaproszenie: http://www.youtube.com/watch?v=IPI2MCiCbcw&feature=youtu.be 

Zatem jeśli nie macie planów na nadchodzące Andrzejki, a chcielibyście zrobić coś dla innych to macie okazję połączyć jedno z drugim! Przyjdźcie na charytatywną imprezę Rotaract Warszawa Śródmieście dla Jasia, Franka i Ewy Oczkowskich.
REZERWACJA BILETÓW: andrzejki2013@gmail.com
Zobacz. Przyjdź. Baw się dobrze. 
Tej nocy zagrają znani wszystkim koneserom elektronicznej muzyki DJe: Pysh, Hungry Hungry Models, Pitti Schmitti, Bart B. 
O dobre nastroje gości dbać będzie zorganizowany pyszny catering (Zigfrida), fajki wodne i dobrze zaopatrzony bar. Przewidzianych jest sporo atrakcji i niespodzianek, w tym loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, jak: wypożyczenie samochodu marki Lexus na weekend, zestawy biżuterii Mokobelle, czy zegarki Swatch. To wszystko w miłym, niepretensjonalnym otoczeniu postindustrialnej Hali Wysokich Napięć SWPS przy Gocławskiej 12 w Warszawie. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc dzieciom rodziny Oczkowskich: Jasiowi, Frankowi i Ewie. Zapraszamy 29.11 od godziny 21.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/254751118011631/254757254677684/?notif_t=plan_mall_activity

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz